Sukces BEEFERA na Targach HORECA w Krakowie

Grill gazowy BEEFER XL CHEF otrzymał Wyróżnienie w Konkursie na Najlepszy Produkt dla Hotelarstwa i Gastronomii Targów HORECA/GASTROFOOD w Krakowie. Ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów miało miejsce w dniu 16 listopada 2017 r.
Jury konkursowe doceniło innowacyjność urządzenia, które jako jedyne osiąga ekstremalną temperaturę 800 stopni, perfekcyjną dla przyrządzania wołowiny. Uderzenie tak wysokiej temperatury powoduje natychmiastowe zamknięcie porów mięsa, karmelizację jego powierzchni i pozostawienie soczystego wnętrza.
Wszechstronny grill do steków
Kolejną docenioną zaletą grilla BEEFER jest jego wszechstronność. Regulacja położenia rusztu pozwala zmniejszyć temperaturę i przyrządzać szybkie przekąski tj. pizzerinki czy np. owoce morza. Grill gastronomiczny XL Chef oferuje bogate możliwości dla profesjonalnej kuchni.

Zarówno Jury, jak i Goście odwiedzający nasze stoisko mieli okazję zobaczyć BEEFERA w akcji, a także spróbować przyrządzonych steków i smakowitych pizzerinek.
Coroczny Konkurs Na Najlepszy Produkt dla Hotelarstwa i Gastronomii, którego organizatorem są Targi HORECA/GASTROFOOD w Krakowie ma na celu wyłonienie najbardziej interesujących nowości, które w szczególny sposób wyróżniają się na tle konkurencyjnych rozwiązań. Ideę Konkursu stanowi promocja najwyższej jakości produktów dla branży gastronomicznej.
Wyróżnienie Targów HORECA dla Beefera XL CHEF