Beefer – nowa epoka grillowania

Niektórzy zwą go piekielnym urządzeniem, inni mówią o jego boskich rezultatach.
Nazywaj go jak chcesz. My zwiemy go po prostu BEEFER!
Kochasz grillować? Pokochasz Beefera! Chcesz zaskoczyć swoich gości czymś naprawdę wyjątkowym? Zaproś Ich na wspólne beefowanie z nowoczesnym grillem ogrodowym. Odkrycie Beefera zmieni rutynowe przyzwyczajenia w coś absolutnie świeżego i fenomenalnego. Na Twoim stole pojawią się zupełnie nowe potrawy o zaskakującym smaku, a Ty nie spędzisz całego wieczoru na pilnowaniu rusztu…
Otwórz sezon grillowy z nowymi pomysłami
A może to czas, aby kiełbasę i popularną karkówkę zastąpić czymś o wiele ciekawszym? Lekkie i szybkie przekąski z pewnością będą atrakcyjną odmianą! Z Beeferem dogodzisz zarówno miłośnikom ryb, sympatykom owoców morza, zwolennikom warzywnych potraw, wielbicielom mięs, a nawet entuzjastom słodkich deserów…
Ciepło…cieplej…gorąco…piekielnie gorąco!
Wysoka temperatura to nie tylko oznaka upalnego lata i gorącej atmosfery, ale również wielki atut Beefera. Żaden inny grill nie osiąga tak ekstremalnej temperatury 800°C, która otwiera zupełnie nowe możliwości kulinarne, rodem z najlepszych restauracji. Teraz to Ty będziesz Mistrzem!

Jak przyrządzić idealny stek?
Z Beeferem odkryjesz tajemnicę doskonale przyrządzonych steków, jakie miałeś okazję jeść w najlepszych steak house’ach. Perfekcyjnie chrupiąca skorupka i soczyste wnętrze to wynik optymalnych warunków grillowania, a przede wszystkim, niespotykanej w innych urządzeniach, ekstremalnie wysokiej temperatury 800 stopni. Beefer to prawdziwy grill do steków!
Burger niczym z foodtruck’a? Moda na burgery jest wciąż aktualna, a liczne food trucki prześcigają się ze swoimi pomysłami. Z Beeferem zaproponujesz swoją autorską kanapkę i zaskoczysz nią swoich gości. Ruszt z wbudowaną formą sprawi, że wykonasz to jak profesjonalista.
Ciesz się czasem spędzonym z przyjaciółmi
Beefowanie to proces znacznie szybszy od tradycyjnego grillowania. Dzięki specyficznej budowie Beefera oraz wysokiej temperaturze, przyrządzane potrawy powstają tu w błyskawicznym tempie, a zaoszczędzony czas możesz poświęcić po prostu na dobrą zabawę!

Bezpieczeństwo i funkcjonalność przede wszystkim
Producent grilla gazowego Beefer kładzie nacisk na wygodę i bezpieczeństwo użytkowania, dlatego konstrukcja grilla umożliwia proste utrzymanie w czystości, a także pewną i spokojną obsługę. Warto podkreślić, że beefowanie za sprawą górnego palnika nie powoduje szkodliwego spalania kapiącego tłuszczu i stanowi tym samym bardzo bezpieczną metodę przyrządzania potraw.